Rádi bychom Vám představili naši společnost GESPO, v.o.s.,  která již od roku 1992 provádí veškeré  geodetické práce v rámci regionu severní Moravy. Společnost má v současné době sedm zaměstnanců s vysokoškolským a středoškolským  vzděláním  geodetického směru a disponuje

    - úředním oprávněním pro ověřování výsledků  zeměměřických činností zákona
   č. 200/1994 v rozsahu § 13,  odst. 1 písmeno  a) až c).
 

a
    - úředním oprávněním hlavní důlní měřič.  

Pro práce v terénu máme k dispozici přijímač GPS a 4 výkonné totální stanice s obsluhou a plným  vybavením (automobily, vysílačky, polní počítače, mobilní telefony). Pro zpracování naměřených dat využíváme výpočetní techniku s geodetickým softwarem GEUS a různým grafickým softwarem - MicroStation s geodetickými nadstavbami.  Pro zpracování dat v oblasti geografických informačních systémů (GIS) využíváme  systém  Mgeo pracující v prostředí MicroStation. Výstupní grafické zpracování je prováděno na barevných plotrech HP DesignJet  ve formátu až A0.

Společnost sídlí v Ostravě Mariánských Horách a má provozovnu v Odrách na Novojičínsku.


  Kdo jsme?
  Obchodní název společnosti:
  Sídlo společnosti:
  Zapsána v:

  IČO:
  DIČ:
  mobil:
  E-mail: 

  GESPO, v.o.s.
  709 00 Ostrava - Mar. Hory, 28. října 838/255
  OR u KOS v Ostravě odd.A XVIII, vl. 505:
  zobrazit
  451 970 41
  CZ 451 970 41
  732 471 316

  posta@gespo.cz

  Jak se k nám dostanete?
  Sídlíme v Ostravě Mariánských Horách přímo naproti tramvajové zastávky
  Prostorná (klikni zde ) ve směru na Porubu z centra města. Jízdní řád naleznete na stránkách Dopravního podniku Ostrava.

  Kde zaparkujete?
  Při troše štěstí kousek za tramvajovou zastávkou směr Poruba přímo na ulici 28. října - možné půl hodinové stání. Jinak musíte zaparkovat v některé z postranních ulic např. Tilschové, Herbenové, Prostorné či V Zátiší.

  Klikněte pro zvětšení
  Klikněte pro zvětšení